ВОРКШОП по інноваційних технологіях Data Science.

ВОРКШОП по інноваційних технологіях Data Science.

14 квітня 2018р о 09.30 в Intellect Hub відбувся перший в Івано-Франківську одноденний воркшоп для освітян та працівників ІТ галузі міста по напрямку інформаційні технології – Data Science, тобто основам штучного інтелекту, у якій прийняло участь 26 слухачі.

Подію організовано Івано-Франківським ІТ Кластером та Управлінням інвестиційної політики за підтримки Міського голови Руслана Марцінківа та Міської Ради Івано-Франківська.

На воркшопі, учасники розглядали питання введення в машинне навчання і штучний інтелект, машинне навчання в задачах класифікації та регресії і  інші. Також, учасники мали чудову можливість повправлятися в практичних завданнях в супроводі досвідчених спікерів: Тетяни Гладких (Research Data Scientist PhD in Technical Science, SoftServe) – місто Харків,  Дмитра Зікрача (Data Analyst PhD in Math, SoftServe) – місто Львів.

Проведення таких воркшопів сприятиме покращенню ІТ- середовища та ІТ – освіти в Івано Франківську. Кожен мав хорошу нагоду приміряти на себе нову інноваційну професію Data Scientist, показали нові можливості для особистісного та професійного росту. Саме тому, Івано-Франківський ІТ Кластер та Міська рада зацікавлені в проведенні заходів подібного напрямку в нашому місті.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк

“Нова Енергія” стала новим учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

Представники Івано-Франківського ІТ Кластера поспілкувалися з молоддю Луганської області