Година коду (Hour of code)

Година коду (Hour of code)

З 4 грудня по 8 грудня ІТ Кластер долучився до всесвітньої акції, присвяченій програмуванню – «Година коду».

“Година Коду” – це освітній проект, створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального стану чи знань. Мета проекту – знайомство школярів в ігровій формі з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста, ознайомлення учнів із спеціальностями, які пов’язані з інформаційними системами.

Цього річ, у проекті взяло участь близько 180 дітей, з шести навчальних закладів Івано-Франківська. Зокрема, школи № 1, № 2, № 5 та №24, гімназія № 2 та Приватна школа-садок «Перша Ластівка».

До реалізації проекту долучилися ІТ компанії, що входять до ІТ кластеру, а саме, Sombra,  SoftServe, [bvblogic], Softjourn, NetLS, Webmil.

Компанії приймали школярів як у себе в офісах, так і у вигляді «відкритих уроків» у школах . Діти мали можливість побачити організацію роботи у компаніях, познайомитися з колективом, почути лекції від провідних ІТ-спеціалістів міста, перейнятися чудовою та дружньою атмосферою колективів.  На зустрічах вони отримали базові знання про те, що таке кодування, ІТ-компанія, професія «програміст», які скіли повинні мати програмісти та які людські якості важливі в ІТ-сфері.

Також,  до акції приєдналися: Kid’IT, РобоклубІФ та Університет імені Короля Данила Галицького. Під час візиту до університету, учні побували в навчальній аудиторії-лабораторії і мали нагоду уявити себе уже студентами, а також почути корисну інформацію про навчання на ІТ-спеціальностях.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк

“Нова Енергія” стала новим учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

Представники Івано-Франківського ІТ Кластера поспілкувалися з молоддю Луганської області