Зустріч ІТ кластерів Івано-Франківська та Львова з платформою “Тепле Місто”

Зустріч ІТ кластерів Івано-Франківська та Львова з платформою “Тепле Місто”

Івано-Франківський ІТ кластер, в особі голови правління Любомира Ходака та колеги зі Львова: Тарас Кицмей – президент корпорації SoftServe, Степан Веселовський – виконавчий директор Lviv ІТ Cluster та Андрій Павлів – керівник ІТ компанії N-iX провели ділову зустріч із представниками платформи Тепле Місто: Сергій Фіцак – голова наглядової ради платформи “Тепле місто”, Анастасія Туманова – керівник відділу роботи з партнерами та Ганна Бурлака – керівник з маркетингу і комунікації та засновниками конференції Design Village: Іван Дячишин та Лідія Бойчук– співзасновики коференції Design Village.


Під час зустрічі, мали можливість познайомити гостей з проектами Платформи, завдяки яким, місто Івано-Франківськ стає по справжньому Теплим для мешканців та гостей!
Також, поділилися цікавинками конференції Design Village 2016: лекторій та воркшопи. Минулого року у конференції взяло участь більше 400 людей. Цьогоріч програма буде ще насиченішою. Design Village триватиме два дні, поділених на лекції та воркшопи.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Курси з програмування “IT FOR JUNIOR”

IT Weekend Ukraine

Medics в Івано-Франківську!