«Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів

«Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів

Благодійний фонд ‘Відкриті очі’, заснований ІТ-компанією SoftServe, збирає кошти на реалізацію проекту «Кімнати позитиву 2.0» в дитячих лікарнях Івано-Франківська, Рівного, Харкова та Дніпра.


https://openeyes.org.ua/uk/projects/26079
Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Проект має на меті покращення умов перебування маленьких пацієнтів у лікарні. Щоб діти не залишалися на одинці з хворобою та не почувалися відірваними від звичайного життя, у кімнаті передбачається 4 зони: творча, ігрова, читальна та освітня зі спецільно підібраними дитячими іграшками та розвиваючими матеріалами. Діти зможуть весело проводити час, читати, наздоганяти шкільні заняття, займатися творчістю, а головне – отримувати позитивні емоції, які сприяють швидшому одужанню.
На реалізацію проекту у чотирьох містах України необхідно 615 тис. грн, 230 тис. з яких вже зібрано. Частину коштів було передано організаторами конференції IT Weekend Ukraine, які перерахували 25% від вартості проданих квитків на втілення проекту. Крім того, Іван Лешко, VP Client Success, SoftServe, нещодавно видав книжку “Common sense по-українськи”, і всі кошти від проданих примірників автор передає на реалізацію благодійного проекту. БФ «Відкриті очі» запрошує до співпраці усі компанії, які бажають долучитися до доброї справи. На сайті Фонду можуть здійснити пожертву усі, хто хоче полегшити тривале перебування у діток у лікарнях.

Історія проекту «Кімнати позитиву 2.0»

У жовтні 2017 року Фонд вперше реалізував такий проект у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології (Польща) спільно з  Асоціацією Pozytywne.com та партнерамиДо Клініки ендокринології та діабетології щороку потрапляє близько 6 тис. маленьких пацієнтів, 600-700 з них змушені залишатися на довготривале лікування. Кімната позитиву – це незамінне місце для гри та навчання, в якому дітям легше забути про хворобу розлуку з батьками.

Ідея створення такої кімнати виникла у співробітників розробницького центру SoftServe у Вроцлаві. Вони звернулися з цією ідеєю у БФ “Відкриті очі” компанії SoftServe і проект взяли в роботу. До фінансування проекту долучилися співробітники компанії в Україні, Польщі та Болгарії, другу половину необхідних коштів надала компанія зі свого бюджету.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк

“Нова Енергія” стала новим учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

Представники Івано-Франківського ІТ Кластера поспілкувалися з молоддю Луганської області