Перший Підлітковий Хактон

Це було круто!

Перший Підлітковий Хактон у Франківську відбувся і чим же він нам запам’ятався?
9 драйвових годин для 25 учасників, що об’єдналися в 5 команд. 5 крутих презентацій проектів, які розроблялися підлітками за менторської підтримки спеціалістів Івано-Франківських ІТ-компаній.

1. Sweet Home – система розумного будинку, що об’єднує розумні елементи від різних виробників в одну екосистему і керується через один мобільний додаток
2. Roboclub App – мобільний додаток, що допоможе зорієнтуватися у розкладі операторів позашкільної технічної освіти, отримувати сповіщення та нагадування про заняття, тримати під рукою довідкові матеріали про освітні технічні інструменти.
3. Easy Price – мобільний додаток, що зчитує інформацію із цінниками з іноземною валютою і конвертує в гривні, використовуючи актуальні дані з офіційного сайту НБУ
4. Eco city – система моніторингу стану забрудненості повітря в місті, зібрана на базі відкритої платформи Arduino. Дані збираються на спеціалізованому сайті і доступні для всіх бажаючих через мобільний додаток.
5. Clean IF – система роздільного збору сміття, яка пропонує людям здавати відсортоване сміття і отримувати спеціальні чеки у вигляді QR-кодів, що надають право на знижку в мережах роздрібної торгівлі міста.

Дебати суддівської колегії затягнулися майже на півгодини і були дуже “гарячими”. Lyubomyr KhodakIrina RubisВасиль БоднарукКоля ФедорівNazar Kurnyk – було важко вибрати. Дійсно важко. Кожен проект був унікальним і досить непогано, як для підліткового, пропрацьований.

Однак переможцем може стати тільки один і ним став проект Easy Price.

Переможці отримали кілька приємних та солодких сюрпризів від наших партнерів, але головною винагородою став сертифікат на 100% знижку на навчання в Університет Короля Данила.

Ну й звісно місце в історії, Переможець Першого Підліткового Хакатону в Івано-Франківську – це звучить солідно;)

Хакатон відбувся за активної участі та допомоги багатьох людей, команд і компаній.Дякуємо їм всім та окремо – Івано-Франківський ІТ КластерРобоклубІФSoftserve IFV.I.Tech, BlueBird, COAX SoftwareWebmilІвано-Франківська ФРІITRallyФранківська МайстерняUA: КарпатиДепартамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

А також за грантової підтримки громадського ресторану Urban Space 100

Всі фото з події від Marko Sosiak в альбомі за посиланням – https://goo.gl/JHuRwg

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк

“Нова Енергія” стала новим учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

Представники Івано-Франківського ІТ Кластера поспілкувалися з молоддю Луганської області