Університет iм. Короля Данила став афілійованим учасником Івано-Франківського ІТ кластеру

Керівництво Університету Короля Данила та Івано-Франківського ІТ кластеру підписали меморандум про афілійовану участь університету в діяльності ІТ кластеру.

«Івано-Франківський ІТ кластер вже давно плідно співпрацює з Університетом Короля Данила і на базі УКД ми спільно організували багато подій та навчальних курсів, випускники яких вже працюють в компаніях IT кластеру. Разом ми розвинемо освітнє середовище в Івано-Франківську та зробимо наше місто більш інноваційним», – зазначив Любомир Ходак, Голова Наглядової ради ГО «Івано-Франківський ІТ кластер».

Нагадуємо, що Івано-Франківський ІТ кластер – група ініціативних людей, які об’єднались на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі Івано-Франківська, в складі якого були тільки ІТ компанії, а тепер долучився і університет. Це має стати хорошим прикладом для інших ВУЗів доєднатися до розвитку ІТ та співпраці освіти, науки та бізнесу.

«Підписання меморандуму про афілійовану участь є офіційним підтвердженням спільної роботи університету та ІТ кластеру, яка зорієнтована на формування освітньої платформи ІТ напряму з поєднанням науки, практики і сучасних потреб ринку», – наголошує Василь Боднарук, PM факультету інформаційних технологій Університету Короля Данила.

Джерело: Правда ІФ

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк

“Нова Енергія” стала новим учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

Представники Івано-Франківського ІТ Кластера поспілкувалися з молоддю Луганської області