У франківському медуніверситеті створили онлайн-курс про клітини. Міністр Супрун вважає його фантастичним

У франківському медуніверситеті створили онлайн-курс про клітини

Студент Микола Островський та викладач Івано-Франківського медуніверситету Ольга Гевка створили на платформі Prometheus курс медичного циклу «Проста гістологія», де роз’яснюватимуть, чому людське око не здатне побачити клітини без спеціального обладнання. Міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає курс “маленьким чудом”.

Про це міністр написала на своїй Facebook-сторінці.

“Маленьке чудо від від драйвового викладача та студента Івано-Франківського національного медичного університету – курс медичного циклу на Prometheus “Проста гістологія”, у якому доступно роз’яснюватимуть, чому ж людське око не здатне побачити клітини без спеціального обладнання. Анімовані ілюстрації, розповіді про складні речі простими словами – це справді фантастично!”, – написала Уляна Супрун.

Вона зазначила, що весь медичний напрям складатиметься з п’яти безкоштовних онлайн-курсів на Prometheus, анонс якого відбудеться в кінці лютого.

На сторінці Prometheus зазначається, що ще місяць тому на платформі “абсолютно точно не планували запускати курси медичної тематики”.

“Але перед Новим роком практично одночасно з нами зв’язалися відразу три групи волонтерів, які самостійно створили медичні безкоштовні онлайн-курси і отримали дозвіл на переклад низки провідних західних курсів, – йдеться у повідомленні. – Студенти, інтерни, викладачі вишів, з Києва і регіонів, вони діяли незалежно один від одного, без будь-якого зовнішнього фінансування і здійснили маленьке диво. Анонс всього медичного напрямку з п’яти безкоштовних онлайн-курсів на Prometheus відбудеться в кінці лютого, а сьогодні ми анонсуємо перший курс з цього циклу: «Просту гістологію» від Ольги Гевки та Миколи Островського з Івано-Франківського національного медичного університету”.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи