Фінал Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з програмування ім. проф. П. Федорука.

19 травня в Івано-Франківську відбувся Фінал – захист проектів/завдань Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з програмування імені професора Павла Федорука.

Конкурс проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» щорічно, починаючи з 2015 року для учнів загальноосвітніх закладів.

Даний конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні. Метою Конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Фінальний етап Конкурсу проводився у вигляді конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії захищали свої проекти. За результатами тестування та захисту проектів, журі визначило переможців Конкурсу.

 Переможці та учасники отримали дипломи відповідних ступенів, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема, цього року, партнером конкурсу виступив і ІТ Кластер.

Конкурс проводиться за підтримки управління освіти, Освітнього центру YOLO (проекту YOLO IT TEENS). Навчальний курс YOLO IT TEENS займається поглибленим навчанням програмування дітей віком від 11 років (створення власних сайтів та інших програм). 


Радіємо за таку розумну і освідчену молодь!

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк

“Нова Енергія” стала новим учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

Представники Івано-Франківського ІТ Кластера поспілкувалися з молоддю Луганської області