В Івано-Франківську відкрили лабораторію інтернет речей

16 березня в університеті Короля Данила, вперше в Івано-Франківську, відкрили лабораторію інтернет речей (Іnternet of Things – IoT).

Це спільна заслуга Івано-Франківського ІТ кластера, університету Короля Данила, компаній SoftServe, Webmil, TenantCloud, CoreValue Services, Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Лабораторію заснували, щоб викликати нову хвилю розвитку інформаційних технологій у Франківську та поглибити практичні навички студентів ІТ-спеціальностей. Очікують, що поява такої платформи сприятиме зростанню кількості та якості освітніх заходів, а також створенню нових навчальних програм для вчителів інформатики.

«ІТ сфера стрімко розвивається в Україні, кількість залучених фахівців невпинно росте. Тому зараз один з наших пріоритетів – це виховувати нове покоління професіоналів, щоб задовольнити зростаючий попит. Ми намагаємося показати молоді, що ІТ – це не лише монотонне кодування, тут є значні можливості для розвитку і самореалізації», – зазначає директор Івано-Франківського офісу SoftServe та керівник ІТ-кластеру міста Любомир Ходак.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи