Великий Scratch-вибух у Франківську!

Запрошуємо до участі класи, гуртки та групи з іншою формою організації навчання прийняти участь в конкурсі проектів на Scratch. 
Конкурс буде відбуватися в два етапи.
І етап.
з 9 по 15 жовтня проведіть заняття з програмування візуальною мовою Scrath на тему “Великий вибух”, оберіть всією групою найкращий проект і двох представників від групу, що будуть його презентувати в разі проходження на другий етап. Керівник групи має заповнити анкету за посиланням  до 23:59 15/10/2017. Конкурсне жюрі з викладачів та експертів в Scratch оберуть 20 робіт. Автори та керівники груп кращих 20 робіт будуть запрошені на ІІ етап до 17/10/2017.
ІІ етап.
21 жовтня 11:00 Університет Короля Данила Галицького
Всі відібрані команди матимуть змогу поділитися своїми здобутками та довести всім присутнім, що їх команда та їх проект найкращі. Всі учасники ІІ етапу будуть відмічені подарунками, а на переможців чекає ще й суперприз, але про це поки ш-ш-ш-ш-ш…


Також в програмі заходи приємні знайомства з однодумцями, цікаві доповіді та смаколики з чай/кавою.

Захід проводиться в рамках ініціативи Meet and Code яка впроваджується ГУРТ: Портал суспільно активних громадян у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи