Програма для креативних підприємців Creative Enterprise Ukraine

За підтримки платформи «Тепле Місто» в Івано-Франківську відбудуться тренінги програми Creative Enterprise Ukraine. Головний організатор події: Британська Рада (British Council)
Мета програми Creative Enterprise Ukraine – підтримка креативних підприємців України в запуску та просуванні власного бізнесу.

Чотириденні тренінги розраховані на підприємців, які представляють креативний бізнес чи стартап та мають до 3-х років досвіду у бізнесі. Також до програми можуть долучитись люди із потужною ідеєю, які тільки планують започаткувати власний креативний проект.
Учасники програми мають представляти один із таких секторів: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла.

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine розроблена британською агенцією з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується саме на креативній економіці. Тренінги проводитимуть бізнес-ментори з Великої Британії, акредитовані Nesta. В Україні партнером програми стала консалтингова компанія PwC Україна.
Тренінги прийматимуть Київ, Львів, Дніпро та Івано-Франківськ. Подія в Івано-Франківську відбудеться 27 лютого – 2 березня 2017 року
Умови участі: реєстраційний внесок у розмірі 400 грн (покриває витрати на каво-перерви та канцелярію)
Детальніше про програму

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Перший Підлітковий Хактон

Практикум учнів 10-го класу спільно з ГО “ФРІ” – “Ввійти в ІТ”

Perfectial – новий учасник кластеру!