ІТ-хакатон – YouthSpeak Hackathon!

У Києві відбудеться найбільший молодіжний ІТ-хакатон – YouthSpeak Hackathon!

Уже цього літа 14-15 липня AIESEC організовує хакатон, де зберуться 150 активних представників ІТ-сфери, які протягом 24 годин представлятимуть свої ідеї та розроблятимуть проекти соціально важливих та інноваційних додатків і сервісів.

YouthSpeak – це глобальний проект, який є частиною ініціативи міжнародної молодіжної організації AIESEC, Youth 4 Global Goals, що мобілізує молодь задля досягнення Цілей Сталого Розвитку від ООН. Тому, усі проекти будуть спрямовані на вирішення наступних Цілей:

#9 Інновації та інфраструктура

#8 Гідна праця та економічне зростання

#4 Якісна освіта

Окрім роботи над проектами, учасники зможуть взяти участь у воркшопах від партнерів заходу та послухати менторські сесії про створення власних продуктів, їх монетизацію та цінність на ринку сьогодні.
Партнерами хакатону будуть відомі ІТ-компанії, тому нові знайомства з однодумцями та можливість продемонструвати свої вміння серед потенційних роботодавців забезпечені.

Команда, що запропонує найцікавіший проект, який допоможе у вирішенні однієї з Глобальних цілей, отримає призовий фонд на реалізацію своєї ідеї.

Більше інформації на сайті.

Реєструйся за посиланням ➡️ https://bit.ly/2ISC3Km

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи