BDMSummit 2017 Winter

28 січня відбудеться конференція BDMSummit 2017 Kyiv “To the infinity and beyond”, котра збере близько 300 учасників зі всієї України та понад 36 доповідачів з провідних компаній котрі досягли значних результатів в продажах та розвитку своїх IT компаній.

Аудиторія конференції:
* Власники, CEO та СTO малих та середніх аутсорсингових компаній
* BD, Marketing, Sales та Account – менеджери IT сервісних компаній
* ТОП-менеджмент компаній

Потоки конференції:

* Sale like a PRO
Потік для sales-менеджерів, bd-менеджерів, власників малих аутсорсингових компаній, що здійснюють продажі власноруч. А також для усіх, хто продає B2B товари та послуги в північній Америці та західній Європі. Продажі через LinkedIn, автоматизовані холодні контакти, продажі вживу на подіях, реферальні, і звичайно ж виграш проектів на Upwork – це лише частина тем, що будуть обговорюватись. Потік буде цікавий тим, хто відчуває нестачу клієнтів для росту бізнесу.

* Marketing & Branding
Потік для маркетологів на західні ринки, власників середніх аутсорсингових компаній, B2B стартапів.
Як оформити та прокачати свій Upwork профайл? Як зробити щоб клієнти знаходили вас самі? Найбільш ефективні в B2B маркетингові тактики та прийоми. Чи можна впливати на те, що говорять про вас потенційним клієнтам?
Завдання маркетингу та брендингу – отримати для вас якісного, підготовленого та навченого клієнта. Як це зробити – будемо говорити протягом дня на цьому потоці.

* Outsourcing Hero
Потік для власників малих та середніх аутсорсингових компаній, топ-менеджменту та бізнес-девелопмент менеджерів. На яких клієнтів орієнтуватись, яку нішу вибрати? Як скласти вбивчу пропозицію для клієнтів цієї ніші? Що робити чи не робити в бізнес-девелопменті? В чому культурна різниця в стилі ведення бізнесу у нас і в північній Америці чи західній Європі? Потік буде цікавий, якщо є бажання залучати більше клієнтів з меншими зусиллями.

* Workshops
Майстер класи – деякі теми видаються нам настільки цікавими, що вимагають окремого розгдяду в форматі більшому за просто ознайомлення. Якщо ви хочете на місці навчитися запропонованим sales та bdm технікам – вам сюди.

Це вже друга конференція. Відгуки з попередньої конференції можна переглянути тут: www.bdmsummit.com/#feedback

Вартість квитків:
Нагадуємо, що у вартість квитка входить вільне відвідування всіх потоків конференції, обід, afterparty та відеозаписи.

Звичайні – до 15 січня – 130 USD
2+1 – 260 USD
Майже встиг – з 15 січня до 28 січня – 145 USD

Переглянути детальнішу інформацію та купити ранній квиток можна тут:bdmsummit.com/registrati0n/

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Перший Підлітковий Хактон

Практикум учнів 10-го класу спільно з ГО “ФРІ” – “Ввійти в ІТ”

Perfectial – новий учасник кластеру!