Front-End Testing Meetup

Запрошуємо провести вечір з користю і дізнатись більше про тестування у фронт-енді.

26 квітня 2017 року, о 19:00 год. компанія Eleks та Центр польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську запрошують на “Front-End Testing Meetup”

Agenda:
19:00 – 19:45 – Testing of React.js apps with mocha, enzyme, webdriver.io (techtalk)
19:45 – 20:15 – піца і обговорення
20:15 – 21:00 – You can test everything: rare fron-end test types (techtalk)

Досвідом ділитимуться:
Aleks Zinevych – senior software engineer у Datamart. В ІТ вже понад 6 років: починав як .NET розробник, потім Java і навіть трошки Ruby, а останні кілька років працюю з Javascript у багатьох його проявах. Надаю перевагу розробці веб – додатків, бо вважаю, що майбутнє за вебом, так як з кожним днем світ все більше переноситься у всесвітню павутину. Окрім програмування займаюсь малюванням і подорожую, бо спогади і враження – це те, що не купиш за гроші і ніколи не вивчиш по книгах чи відео на ютубі.
Написання тестів – зазвичай це те чим більшість з нас займатись немає часу або бажання. У своїй презентації я покажу наскільки просто можна протестувати веб додаток на React.js, чому це потрібно робити навіть для невеликих проектів, і які переваги тести принесуть у ваш процес розробки.

Андрей Вандакуров – front-end competence manager у ELEKS, драйвлю комюніті у 50+ людей. Займаюсь фронтендом вже більше 9 років і за цей час встиг попрацювати і на малих старт – апах, де треба все робити швидко і на вчора, і на великих ентерпрайз проектах. Люблю подорожувати, музику і спорт. У вільний час займаюсь кросфітом і розбираюсь в ІоТ.
Я розкажу про різні, не дуже поширені для фронтенду види тестування – інтеграційні, layout/responsive, дизайн тести. Як організувати тестове середовище для різних версій браузерів і як то все підключити до CI процесу.
З Нас – цікаві доповіді і піца, з Вас – питання і гаряча дискусія 🙂


Детальніше про подію ТУТ

Участь безкоштовна.
Реєстрація на подію ТУТ

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Перший зимовий турнір з футзалу “Зимовий кубок Спритних та Розумних”

Тарас Кицмей очолить Асоціацію “ІТ Ukraine” у 2019 році

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк