GURUCONF

20 квітня 2018 року в Києві пройде масштабна міжнародна IT-конференція GURUCONF, котра посвячена самим актуальним темам інтернет-маркетингу. Вас очікує 5 потоків, 2000 учасників та більше 60 спікерів (Андрій Сонцев, Катерина Золотарева, Дмитро Петренко, Андрій Гусаров та інші).

Перед Вами з доповідями будуть виступати топові арбітражники, відомі маркетологи та експерти. Для зручності ми розділили конференцію на 5 потоків – Affiliate, Traffic, Crypto, Mobile та Social. Все це буде проходити в сучасних залах конференц-холу Nivki hall. По завершенню ми влаштуємо круглий стіл із спікерами, де кожен бажаючий зможе поставити питання та отримати на нього відповідь експерта. Як показує практика, за круглим столом можна дізнатися багато цікавого та неочікуваного!

Окрім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися з доповідачами в неформальній атмосфері, також знайти багато корисних бізнес-знайомств – активний неворкінг гарантовано!

Зареєструватись на GURUCONF та придбати квитки, можна на офіційному сайті guruconf.com. Також там ви знайдете більш детальну інформацію, щодо заходу , точний розклад доповідей та інше. Поспішіть придбати квитки, адже ціна буде зростати. Також інформацію можна знайти на сайті організаторів SEO.UA.

Скористайся промокодом itcluster та отримай 10% знижку при реєстрації!

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи