IGURUFEST

Почнемо весну правильно!
Для цього Вам необхідно приєднатися до нашої конференції , яка буде проходити у місті Лева 2 березня під назвою IGURUFEST.

Конференція присвячена трафіку та його монетизації. Ви дізнаєтесь, як працювати з партнерськими програмами та заробляти на трафіку. Для Вас будуть виступати топові доповідачі: Ілья Ханін, Анастасія Голуб, Олександр Гнатенко, Катерина Золотарева, Андрій Гусаров, Дмитро Петренко, та багато інших.

IGURUFEST – це не лише корисні кейси, але й продуктивний та активний нетворкінг. У Вас буде можливість поспілкуватись з доповідачами в неформальні атмосфері, поставити питання які цікавлять Вас та обзавестись купою корисних знайомств. 

Для зручності ми розділили конференцію на два потоки: «Affiliate» та «Traffic».

В потоці «Affiliate» Ви дізнаєтесь про те, як заробляти в інтернеті, про партнерські програми, способи автоматизації в SEO, PPC,  SMM, CPA, SERM, як визначити своїх конкурентів на ринку та багато іншого. А якщо Ви сміливий тоді в розмові з доповідачами Ви дізнаєтесь більше ніж могли б почути в залі 😉

Потік «Traffic» створений для того, щоб розповісти слухачам яким чином підвищити кількість відвідувачів\покупців\клієнтів. Буде корисним спеціалістам з SMM, SEO, PPC, CPA, SERM.

 

Вартість квитків: 
Bronze – 500 грн (без можливості відвідування конференції, лише відеоматеріал та презентації)
Silver – 600-800 грн 
Gold – 1200-1600 грн

У вартість квитка входить: відвідування всіх потоків конференції, каво-перерви на нетворкінг, відеозаписи та презентації усіх доповідей після конференції.

Скористайся промокодом itcluster та отримай 10% знижку при реєстрації!

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи