Legal Startup Crash Test #4 Anti-corruption Ivano-Frankivsk

Ivano-Frankivk Startup Crash Test розпочинає новий драйвовий сезон 2017. На вас чекає багато нових сюрпризів та цікавих подій. Відвідуйте наші події, будемо разом крешити нові ідеї та стартапи! Крім того на вас чекають нові знайомства з відомими представниками стартап-спільнот України та світу.
Уже 21 лютого, за підтримки Гаагзького Інституту Інновацій у Праві (HiiL) та у партнерстві з 1991 Open Data Incubator, відбудеться перший Legal Startup Crash Test Anti-corruption в Івано-Франківську.

Запрошуємо до участі стартапи, які працюють у сферах антикорупції, відкритих даних, створенням сервісів зв’язку між громадянами та місцевими адміністраціями, сервісів для мерій та місцевого бізнесу, реформування комунальних систем транспорту, енергоспоживання, дорожнього господарства, сміття, ЖКГ-ОСББ. Участь безкоштовна! Дедлайн подачі заявки – 20.02.2017.

14 учасників попередніх раундів карш-тесту уже випробували свої ідеї на міцність та отримали багато цінних рекомендацій, нових знайомств та медіапокриття. Не упусти і ти свій шанс презентувати стартап та отримати якісний фідбек від відомих менторів та крутої франківської аудиторії слухачів!

Startup Crash Test – це унікальна безкоштовна можливість для стартаперів-початківців вперше презентувати власну ідею перед реальною аудиторією слухачів. Розкажіть про вашу ідею, яка не дає спокійно спати вам ночами, познайомтеся з новими людьми, отримайте якісний фідбек та цінні поради від справжніх експертів. Наберіться сміливості та заповніть заявку для участі прямо зараз!

Для слухачів це можливість почути презентації цікавих проектів, виступити в ролі справжніх експертів та “покрешити” ідеї учасників, а також налагодити нові знайомства та комунікації з стартап-тусовкою Івано-Франківська.
Беріть друзів, приходьте та надихайтеся на власні ідеї!

Формат події: 5 хв. на презентацію вашого стартапу + 15 хв. на запитання із залу
_________________________________________________
Дата: 21 лютого (вівторок)
Час: 19.00 – 21:00
Місце: Громадський ресторан «Urban Space 100», вул. Грушевського, 19
Реєстрація для стартапів (безкоштовно)
Дедлайн для реєстрації стартапів: 20.02.2016
_________________________________________________
Реєстрація для слухачів (безкоштовно)

Даний захід є некомерційним.
За підтримки Гаагзького Інституту Інновацій у Праві – HiiL
Регіональний партнер Startup Crash Test Ukraine – Івано-Франківський ІТ кластер
Партнер в Івано-Франківську – Ivano-Frankivsk Startup City
У партнерстві з 1991 Open Data Incubator
Хостинг-партнер – Urban Space 100
За підтримки бізнес-інкубатора GrowthUP

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Перший зимовий турнір з футзалу “Зимовий кубок Спритних та Розумних”

Тарас Кицмей очолить Асоціацію “ІТ Ukraine” у 2019 році

В Івано-Франківському ІТ Кластері новий учасник – Остап Павлюк