Hackathon 1991 Ivano-Frankivsk. Інтенсив

Hackathon 1991 Ivano-Frankivsk. Інтенсив

26 листопада пройшов конкурс Hackathon 1991 Ivano-Frankivsk. Інтенсив з відбору найкращіх проектів, що будуть інтегровані у міську інфраструктуру та зроблять Івано-Франківськ та інші міста області більш комфортним для життя.

Це офіційний старт програми розвитку IТ-проектів 1991 Франківськ у межах програми DOBRE при підтримці міської ради. Відкриття Інкубатору 1991 у Івано-Франківську – це початок реалізації великою п’ятирічної програми, яка допоможе громадам Івано-Франківської, Тернопольскої та Черновецької областей використовувати інноваційні технології та побудує розумні міста.

Програма 1991 Франківськ фінансується Агенцією з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Global Communities. Івано-Франківськ – це друге місто, в якому відкрилася інноваційна платформа для розвитку IT-стартапів під керівництвом громадської організації IT-волонтерів SocialBoost
Переможцями конкурсу стали:

З 5 грудня починається інкубаційна програма, до якої долучилися 15 менторів-професіоналів з Івано-Франківську, України та зарубіжжя, які змінюють країну своїми знаннями.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Курси з програмування “IT FOR JUNIOR”

IT Weekend Ukraine

Medics в Івано-Франківську!