Intellias відкриває одразу два нових офіси – у Кракові та Івано-Франківську

Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias оголосила про відкриття одразу двох центрів розробки – у Кракові та в Івано-Франківську.

Офіс в Івано-Франківську стане 5-м центром розробки в Україні, а Краків – першим делівері-офісом за межами країни.

Відкриття офісу у Кракові є частиною стратегії зростання Intellias. Присутність в країнах ЄС дозволить компанії краще відповідати європейським стандартам безпеки та, зокрема, GDPR регламенту, а також надавати послуги тим клієнтам, для яких є важливим розміщення команд розробників саме в рамках Європейського Союзу.

“Краків – розвинений європейський IT-хаб, у ньому зосереджено багато кваліфікованих спеціалістів, є потужна освітня база. Залучення Intellias у цей ІТ-простір – можливість для нашої команди і надалі масштабуватись. Для наших клієнтів присутність Intellias на ринку Європи створює додаткову цінність у співпраці з нами. Окрім того, Краків вже добре знаний багатьом нашим працівникам та клієнтам як туристичне місто, і Краків з’єднаний прямими авіарейсами з чотирма нашими найбільшими делівері-центрами в Україні”, – розповів , СEO та співзасновник компанії Intellias.

Франківський офіс компанії почне функціонувати вже на початку літа. Команди нового центру будуть залучені у довготривалі проекти компанії у таких індустріях як EduTech, Automotive, Fintech та інші.

“В Івано-Франківська є хороший потенціал для розвитку ІТ. У місті багато талановитих інженерів, яких ми будемо залучати до розробки інженерних рішень для своїх клієнтів. Окрім цього, ми бачимо великий простір для розвитку ІТ-ком’юніті міста і маємо намір стати його частиною, розвивати його”, – каже Віталій Седлер.

До кінця 2019 року у нових локаціях планується залучити до 100 спеціалістів.

Компанія Intellias заснована у 2002 році у Львові. Станом на квітень 2019 року в офісах у Львові, Києві, Одесі та Харкові працює понад 1300 спеціалістів.

Багато років поспіль Intellias є одним з найкращих ІТ-роботодавців року за версією dou.ua. Минулого року компанія здобула звання “Велороботодавець року”, яку присвоює асоціація велосипедистів Києва. Упродовж останніх 7 років компанія активно підтримує велорух у всій Україні, спонсоруючи дорослі та дитячі велозмагання.

Минулого року компанія Intellias увійшла до щорічного рейтингу Inc. 5000 – переліку приватних компаній, що найбільш динамічно розвиваються в Європі. Також у 2018 році Intellias залучив інвестиції від Horizon Capital, найбільшого фонду прямих інвестицій в Україні, для розширення можливостей надання послуг в Центральній та Східній Європі.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи