ІТ в регіоні

900+

девелоперів
в Івано-Франківську

1600+

фахівців випускаються
з вузів щорічно

22

хвилин потрібно, щоб
пройти від вокзалу до пошти

Технології

У Івано-Франківську багато талановитих розробників. Всі вони використовують найрізноманітніші засоби в своїй роботі, серед яких найпоширенішими є такі:

Про місто

Івано-Франківськ славиться своїми фестивалями, імпрезами і культурно-розважальними заходами. Щороку в травні відзначається День міста з походами й концертами мистецьких і фольклорних колективів. Мальовничим видовищем є Різдвяний парад вертепів, що розливається майданами й вулицями 7—14 січня. Івано-Франківськ відомий також всеукраїнським фестивалем мистецьких колективів «Прикарпатська весна» (травень щороку), фестивалем національно-патріотичної пісні та поезії «Воля» (жовтень непарних років) та Бієнале сучасного мистецтва «Імпреза».

Два роки поспіль (2005, 2006) проводився Всеукраїнський Паркур Фестиваль «Trace dayZ». Також у травні 2001 року започатковано щорічний міжнародний ковальський фестиваль «Свято ковалів» і художню виставку «Орнаментальне ковальство». У фестивалі беруть участь ковалі з 17 областей України та 23 країн світу: Росії, Білорусі, Литви, Німеччини, Франції, Швеції, Фінляндії, Ліхтенштейну, Великобританії, Чехії, Ізраїлю, США, Австрії, Нідерландів, Польщі, Італії, Бельгії, Австралії тощо. Це провідні майстри ковальського ремесла, художники та скульптори по металу, ковалі з міжнародним визнанням та народні майстри. З 2005 року у Івано-Франківську проводиться фестиваль «Карпатський Вернісаж», учасниками якого у 2007 заявлено понад 200 народних майстрів з усієї України, а також із-за кордону. Фестиваль відбувається на центральній історичній площі міста — майдані Шептицького. 13-14 жовтня 2007 р. на майдані Шептицького пройшов перший фестиваль старожитностей та гуцульського етносу «Галицька старовина — 2007».

Освітні заклади які готують ІТ фахівців

Прикарпатський національний технічний університет
імені Василя Стефаника

Напрямки:

 • Програміст
 • Тестувальник

 

 

Галицька академія

Напрямки:

 • Комп'ютерна інженерія;
 • Програмна інженерія

 

ВСП Коломийський політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка"

Спеціальності:    
 • Інженерія програмного забезпечення       
 • Автоматизація та коп'ютерно-інтегровані технології

  Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу

  Напрямки:

 •   Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології;
 •   Системна інженерія;
 •   Комп'ютерна інженерія;
 •   Програмна інженерія

  Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

  Напрямки:

 •   Інженерія програмного забезпечення;
 •   Комп’ютерна інженерія

 

 

 

 

 

 

Вище професійне училище №21 м. Івано-Франківська

  Напрямки:

 •   Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення (з поглибленим вивченням мови програмування Java)

  Івано Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького

  Напрямки:

 •   Інженерія програмного забезпечення

 

 

  Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради

  Забезпечує поглиблені знання з:

 •   Фізики;
 •   Математики;
 •   Інформатики

  Сторінки-партнери ІТ кластеру

BA community in IF

Спільнота для людей зацікавленних в розвитку напрямку бізнес аналізу та побудових нових продуктів у Івано-Франківську

QA community in the IF IT Cluster

Група присвячена поширенню знань у галузі контролю якості програмного забезпечення та популяризації ІТ індустрії у м. Івано-Франківську

 

Ivano-Frankivsk Project Managers Community

Cпільнота Івано-Франківськиx проектних менеджерів!
Основним завданням спільноти є розвиток проектних менеджерів шляхом організації та проведення різноманітних заходів та подій, спрямованих на обмін знаннями та навчання у сфері менеджменту, управління персоналом, продажами, комунікації із замовниками та виконавцями робіт, і т.д.

 

  Проекти які реалізовуються в Регіоні

  Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі для ІТ індустрії такі як освіта, право, інфраструктура, промоція.

Кластер завжди прямує на крок попереду та опановує нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

ІТ Cluster Академія 

ІТ Cluster Академія функціонує на базі Івано-Франківського IT Cluster та створена для забезпечення якісної ІТ освіти галузі:  профільного навчання в ІТ , навчання  роботи в команді, проведення тематичних тренінгів та конференцій. Ми об’єднали зусилля провідних ІТ компаній Івано-Франківська та області  для розширення  середовища ІТ та створення комфортних та якісних умов навчання ІТ.  Кожен бажаючий зможе приєднатися до сфери ІТ та за короткий час та спробувати  свої сили в сфері програмування на курсах WEB-програмування, Java, QC (тестування), .Net чи Python.

iHUB Івано-Франківськ

Центр інновацій та підприємництва, надає доступ до освіти, спільноти, інвесторів та простору для роботи/навчання для стартапів та ІТ спеціалістів. iHUB - офіційний центр ЮНЕСКО-ЮНЕВОК в Україні.

 

Наукове містечко «Нова Енергія»

Це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді та дорослих, людей похилого віку, де вони зможуть ознайомитися з науковими досягненнями, розробкамита новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергія сонця, води, вітру тощо), фізики. Головний ветор навчань та тренінгів – це роль енергії та енергоресурсів у житті людини.

 

Kid’IT

Перший в Україні Освітньо-Технологічний майданчик для дітей 5-9 років. Креатив і самовираження через технології.

Мета – розвинути в дітях нові вміння взаємодії з технологіями, змістивши акцент з пасивної споживчої позиції на активну творчу.

Плюс закласти в самому ранньому віці основні навички успішної людини майбутнього, такі як – креативність, вміння комунікувати, працювати в команді і критично мислити, визначивши і вирішивши проблему.

Інкубатор 1991 Івано-Франківськ

Перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.