NetGroup

Компанія “NetGroup” позиціонує себе на ринку як мультисервісне підприємство (інтернет-провайдер, системна інтеграція, консалтинг та ін).

“NetGroup” постійно розбудовує регіональну мультисервісну мережу (Івано-Франківська область, освоєно більше 200 населених).

Окрім послуг інтернет-провайдера, компанія виконує роботи з побудови корпоративних мереж та системної інтеграції.

Також, в активі компанії є створення дата-центру (цікавий факт: в ньому розміщено регіональні сервери GOOGLE-cache). Компанія має ряд реалізованих проектів з побудови розгалужених (розміщених одночасно в багатьох населених пунктах області) корпоративних мереж для державних (УМВС), комерційних підприємств (в тому числі іноземних) та банків (ПриватБанк, Ощадбанк, Ідея-Банк та ін.).

Серед постійних клієнтів, де було реалізовано проекти системної інтеграції (мережа, серверне та офісне обладнання) та автоматизації бізнес-процесів, є ТК “Буковель”, СП “ДАНА-МЕТАЛ”, “DataGroup”, ТОВ “Скорзонера”, ГРК “Надія”, ГРК “Reikartz”.

У активі “NetGroup” є створення одної з перших в Україні (2008 рік) систем відеоспостереження, яка була побудована для обласного УМВС (тепер Національна Поліція).

Також, є досвід роботи у якості експертів на етапах написання та реалізації спільних проектів в програмах транскордонної співпраці PL-BY-UA, RO-UA.

В 2016-2017 рр. успішно реалізований проект-грант ЄБРР GA-UKR-2016-269919070 на користь компанії “NetGroup”.

В 2017-2018 роках реалізовано проект “Автоматизована Система Управління Енергомережею ДТЕК ДонецькОблЕнерго м. Краматорськ” спільно з партнерами ТОВ “АКТИВОЛЬТ”(Україна) та APATOR.PL (Польща).

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи