Перший Підлітковий Хактон

Це було круто! Перший Підлітковий Хактон у Франківську відбувся і чим же він нам запам’ятався? 9 драйвових годин для 25 учасників, що об’єдналися в 5 команд. 5 крутих презентацій проектів, які розроблялися підлітками за менторської підтримки спеціалістів Івано-Франківських ІТ-компаній.

Практикум учнів 10-го класу спільно з ГО “ФРІ” – “Ввійти в ІТ”

Ось і дійшов свого фінального завершення тижневий-практикум для учнів 10-класу 1 Гімназії, який організував Іт Кластер з ініціативи волонтерів з  Івано-Франківська ФРІ. В організації даної практики нам дуже допомогли РобоклубІФ та компанія [bvblogic].

Perfectial – новий учасник кластеру!

Як уже є в нашій традиції, понеділок – день підпису нових договорів! Вітайте компанію Perfectial – новий учасник кластеру! Сьогодні, виконавчий директор ІТ Кластер Івано-Франківськ – Наталя Федьків та керівник центру розробки компанії Perfectial в місті Івано-Франківську –  Володимир Якубовський, підписали договір про вступ компанії до ІТ Кластеру.

Підписання меморандуму з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

Хороші новини! Нас стає усе більше! Ще один легендарний вуз нашого міста став афілійованим учасником Івано-Франківської ІТ Кластеру. 18 травня відбулося підписання меморандуму про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

«Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів

«Кімнати позитиву 2.0»для маленьких пацієнтів Благодійний фонд ‘Відкриті очі’, заснований ІТ-компанією SoftServe, збирає кошти на реалізацію проекту «Кімнати позитиву 2.0» в дитячих лікарнях Івано-Франківська, Рівного, Харкова та Дніпра.