Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування ім. професора П. І. Федорука

Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування імені професора П. І.Федорука проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», починаючи з 2015 року для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.
Проводиться конкурс на базі факультету математики та інформатики кафедрою інформаційних технологій та центром інформаційних технологій щорічно. Конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.
У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст Київської, Івано-Франківської, Черкаської, Львівської областей та міста Київ.
Для участі у фінальному етапі  було представлено 24 роботи. Фінал проходитиме у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представлятимуть та захищатимуть свої проекти. Конференція проводитиметься у чотирьох категоріях паралельно.
Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаніях та інших установах.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Читати також

Стартує прийом заявок на участь у першому в Івано-Франківську Інкубаторі для соціальних ІТ-проектів

InVeritaSoft – став учасником Івано-Франківського ІТ Кластера

iForum – найбільша IT-конференція Східної Європи