Блоги ІТ Кластер

Робота мрії: як не провалитися на інтерв’ю в ІТ компанію

IT Cluster
Мрієте отримати роботу в хорошій компанії? Ми зібрав для вас декілька порад про те, як не налажати на інтерв’ю, навчитися краще розуміти себе та пройти співбесіду в ІТ компанію.
Наталія Кузик

Наталія Кузик, рекрутер в компанії «SoftServe», досвід роботи понад 6 років.


«Моя порада для студентів і початківців в IT: ніколи не здавайтесь, а пробуйте, пробуйте і ще раз пробуйте. Це принесе бажаний позитивний результат».


- Які поширені помилки роблять кандидати ще до початку інтерв’ю?

Вміння проходити інтерв’ю — це також навичка, яку необхідно тренувати. Більшість фейлів стається якраз через недосвідченість або хвилювання кандидатів. І це нормально. Я б виділила декілька найчастіших та основних помилок кандидата до початку інтерв’ю:

  • неправдива інформація у CV про досвід, навички й рівень англійської.
  • Часом, кандидати копіюють CV свого друга, або зразок і залишаються сертифікати, технології, які не відповідають знанням кандидата.
  • не готуються до інтерв’ю, тобто кандидат не знає про компанію і позицію на яку подається.
  • запізнення на інтерв’ю. Це не є критичним моментом, але, в ідеалі, добре прийти за 10-15 хв до початку. Якщо говорити про співбесіду в умовах карантину, то приєднатись за посиланням в Zoom і переконатись, що все працює (навушники, аудіо, камера).

- Ваш ТОП-3 недоцільних запитань від претендентів на роботу?

Насправді, про недоцільність якихось запитань важко говорити. Адже, якщо людина цікавиться, то для неї це важливо. Саме тому, я вважаю, що кожне питання заслуговує на увагу. І взагалі, це добре, коли кандидат багато запитує не лише про проєкт чи обов’язки, але і про команду, культуру компанії, це свідчить, що людина зацікавлена.

- Як правильно повідомити кандидату, що ви не берети його на роботу?

Головне надати кандидату вчасний і конструктивний фідбек і дуже важливо не демотивувати його. Одна невдала співбесіда чи навіть кілька, це не провал і не кінець. Нам важливо зберегти і підтримувати хороші відносини на майбутню співпрацю.

- На яке Ваше запитання кандидату, зазвичай, найважче відповісти?

Рекрутери не ставлять собі за мету «загрузити» кандидата важкими питаннями. Важливо зрозуміти чи підходить кандидату позиція і загалом робота в компанії, відповідно до його soft skills і світосприйняття. Думаю, що складніша і важча частина — це технічне інтерв’ю.

Юрій Кісільчук

Юрій Кісільчук, досвід роботи в IT 5 років, донедавна CBDO у компанії «Devlight», зараз співзасновник декількох компаній в тому числі в сфері ІТ.


«Потрібно розуміти, що в цю гру грає двоє, компанії теж потрібна людина».


- Чого точно не варто робити під час співбесіди?

Точно не варто спізнюватися, якщо вже так сталось або виникла непередбачувана ситуація, зателефонуйте і все чесно поясніть.
Взагалі чесність і відкритість запорука вашого успіху. Непотрібно писати у CV про те, що любите читати мотиваційну літературу, якщо це не так. Поділіться реальними хобі, любите пекти пиріжки чи дивитися серіали? Тоді розкажіть краще про це.

- Наскільки враження від співбесіди впливає на ставлення до компанії?

Дуже впливає, інтерв’ю – перший контакт кандидата з роботодавцем. Поведінка рекрутера, інформація, яку він транслює кандидату, формує його думку про компанію, її цінності та стосунки в колективі.
Але, якщо у спілкуванні з рекрутером щось йде не так, це ще не привід відмовлятись від роботи, варіантів багато: можна розпитати знайомих про компанію, знайти додатковий номер на сайті, щоб поспілкуватись з кимось іншим або навіть сконтактуватися з головним рекрутером в LinkedIn. Головне ваше бажання.

-Ваш топ-3 незручних питань від рекрутера? Як краще на них відповідати?

Для мене неприйнятні особисті запитання: про сім'ю, дітей чи сексуальну орієнтацію. В першу чергу тому, що вони не мають безпосереднього стосунку до роботи. Питання про сім’ю дітей не доцільні, бо ти погано знаєш людину, може в неї якісь з цим проблеми або травматичний досвід. Стандартне «ким ви бачите себе через 5 років» теж вже не має сенсу, світ дуже швидко змінюється і 2020 рік це довів.

Порада: Перед співбесідою спитайте себе: чому я хочу цю роботу, яка мотивація? Якщо відповідь – гроші, це нормально. Прагнення отримувати більше – природне. Головне – розуміння для чого вам це.


Підготувала Ірина Дутчак

Made on
Tilda