IT Cluster news

ІТ-компанія відкрила новий офіс в Івано-Франківську

Компанія bvblogic успішно пережила карантин, переїхала в новий офіс та влаштувала грандіозне відкриття.


Івано-Франківська компанія вже більше ніж 12 років займається створенням програмного забезпечення, розробкою та впровадженням ефективних ІТ-рішень, а також має офіси в Сумах, Чернівцях й віддалений офіс в Канаді.

Карантин став переломним періодом, коли потрібно було адаптовуватись до змін та відкривати нові можливості для розвитку компанії. Тоді команда bvblogic зуміла зосередитись на ключових в цей період галузях: електронна комерція, сервіси доставки та системи онлайн навчання.

Після тривалого періоду роботи з дому, людям як ніколи потрібен був офіс, комунікації та зміни. Саме це стало одним з ключових моментів для переїзду. Однією з головних цінностей для bvblogic є люди, тому в компанії завжди старались забезпечити комфортні умови для роботи та розвитку. Під час облаштування нового офісу максимально враховували побажання та потреби команди, щоб кожен міг почуватись зручно та панувала атмосфера затишку.

Тепер компанія знаходиться на вул. Вовчинецька 192, в просторій триповерховій будівлі з великою кухнею, зонами відпочинку, авто- та велопарковками й широкою терасою з неймовірним видом. Також варто відзначити чудову й вигідну інфраструктуру нової локації: найбільші в місті торгові центри, спортивні зали, заклади харчування та практична схема маршрутів громадського транспорту.

“Навіть в час ковіду і карантину працює добре правило "для того, щоб щось зробити — треба взяти й зробити". Команда росте, плани стають амбітнішими, а це ще один крок до їх реалізації.” - Віталій Родимюк, CEO компанії bvblogic.

Відео зі святкування з нагоди відкриття офісу.

Контактна інформація
Сайт: https://blog.bvblogic.com/uk/
Адреса: вул. Вовчинецька, 192, м. Івано-Франківськ
Тел: +38 063 545 9487

Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda