IT Cluster news

COVID-19 BOOSTER DOSE

Івано-Франківський ІТ кластер знову організовує для учасників та партнерів групову вакцинацію. Цього разу можна буде отримати третю, бустерну дозу вакцини Pfizer або Moderna. Кампанія стартуватиме в лютому 2022 року на базі ІТ-компаній, згідно з вимогами МОЗу щодо термінів ревакцинації (6-9 місяців) та умов проведення.

Згідно з результатами масштабного дослідження ІТ Research 2021 65% ІТ-працівників Івано-Франківська вже повністю вакциновані двома дозами та 9% завершують повний цикл вакцинації, що є більше ніж у 2 рази від загальної кількості повністю вакцинованих в Івано-Франківській області за даними МОЗу (28,34 % станом на 12.01.2021 р).

Таких результатів нам вдалося досягти завдяки організації Івано-Франківським ІТ Кластером групової вакцинації влітку минулого року. Подія стала однією з перших та точно наймасштабніших за часом проведення і кількістю учасників в регіоні – тоді вакцинували понад 2500 ІТ-спеціалістів та членів їх сімей двома дозами Pfizer та Moderna. ІТ-компанії обʼєдналися в єдиний організм і на базі франківських офісів компаній: Softserve, Eleks, Perfectial, bvblogic провели вакцинацію з дотриманням усіх вимог МОЗу.

Компанії-учасники та партнери Івано-Франківського ІТ Кластера підтримують цивілізовані методи боротьби з вірусним захворюванням COVID-19 і своїм прикладом закликають населення регіону вакцинуватися, а керівників компаній створювати умови для проведення групових вакцинацій своїх працівників на базі своїх офісів.

Обʼєднаючи свої зусилля, ми зможемо подолати пандемію та захистити своїх рідних і близьких, які перебувають у зоні ризику. Молодь з ІТ-сектору це розуміє і вакцинується.Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda