IT Cluster news

Участь у першому на Прикарпатті Ярмарку міжнародних проєктів

У травні Івано-Франківський ІТ Кластер долучився до Ярмарку міжнародних проєктів, який відбувся в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Ми презентували «Креативний технологічний простір IT Shared Space (ITSS)», який реалізується за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»


Кластерна ініціатива IT Shared Space – спільний бізнес-простір для ІТ компаній - покликана розвивати IT-сферу нашого міста. В умовах глобального ринку, коли постійно з’являються нові виклики, проєкт IT Shared Space дозволить посилити присутність на іноземному ринку місцевим ІТ- компаніям.


З вітальним словом до учасників звернувся Валерій Добровольський – керівник ініціатив для ІТ програми USAID Конкурентоспроможна економіка України.


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) сприяє розвитку сильної, диверсифікованої та відкритої економіки України шляхом покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкурентності ключових галузей економіки й забезпечення України можливостями скористатись перевагами від угод про вільну торгівлю.


Метою Програми КЕУ є заохочення створення бізнес-стартапів і діяльності малих та середніх підприємств (МСП), підвищення конкуренції на внутрішньому ринку України та підтримка конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародних ринках.

Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda