IT Cluster news

ПРИКАРПАТТЯ СТВОРЮЄ КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ РЕЛОКАЦІЇ ІТ-БІЗНЕСУ

Чому саме Івано-Франківськ?

Івано-Франківськ - компактне та активне європейське місто, економічний і культурний центр Прикарпаття з давньою історією та сучасними підходами до зростання.

Місто з розвиненою інфраструктурою, місто молоді та студенства, велосипедна столиця України, входить щорічно до найвпливовіших рейтингів України, як найкомфортніше місто для життя ІТ-спеціалістів, найбезпечніше місто, найкраще місто для ведення бізнесу.


Топові місця у рейтингах:

У 2018 році місто вибороло найвищу нагороду ПАРЄ The Europe Prize 2018, випередивши 5 європейських міст. Тепер ми у списку переможців, поруч із Любліном, Віднем, Стамбулом та Дрезденом.

№ 1 Найбезпечніше місто в Україні

№ 1 Найкраще місто для ведення бізнесу в Україні (Forbes)

№ 1 Найкомфортніше місто для IT-працівника за версією DOU


Статистика:

Івано-Франківський ІТ-Кластер проводив дослідження ІТ-ринку IT RESEARCH і станом на грудень 2021 року у місті налічувалося майже 3000 ІТ-спеціалістів та понад 70 ІТ-компаній.

За останніми даними до Івано-Франківська за сприяння нашого ІТ-Кластера переїхало майже 1 тис. айтішників, і близько 6 тис. у межах області.


Як ми можемо сприяти?

- Житло для ІТ-працівників на вигідних умовах для всіх;

- Зручні коворкінги та офіси;

- Садочки та школи для ІТшників з дітками;

- Програми лояльності (У Кластері є дисконтна програма IT Benefits, яка надає знижки у провідних закладах та бізнесах і якою можуть користуватися ІТ-працівники релоковані).

Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda