IT Cluster news

МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ USAID КЕУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ІТ КЛАСТЕРІ

Днями нас відвідали з моніторинговою місією Наталія Петрова - програмна менеджерка USAID Ukraine та Олеся Залуська - заступниця керівника Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Івано-Франківський ІТ Кластер поділився результатами виконання ініціативи «Створення ІТ спільного офісу в м. Івано-Франківськ за сприяння USAID». ITSharedSpace - простір для продажів, який став точкою дотику ІТ компаній міста та іноземних замовників, започаткований та розвивається завдяки цьому проєкту. Він покликаний допомогти місцевим компаніям вийти на міжнародні ринки, залучити інвестиції та стати майданчиком продажів та зростання.

Під час місії представники USAID відвідали ІТ компанії-бенефіціари проєкту bvblogic ( СЕО Віталій Родимюк) та 27 Nerds (СЕОСергій Гнатчук), а також підбили підсумки проєкту під час його презентації в Івано-Франківському ІТ Кластері.

Під час зустрічей бенефіціари поділилися досвідом участі в ініціативі, цінністю від її впровадження, успішними результатами, а також поділилися своїми планами на майбутнє щодо розвитку ІТ компаній та участі в ініціативі ITSharedSpace.


Ірина Дарвай
Марія Олексів
Назар Мельник
Орися Скляр
Роман Дуткевич

[bvblogic] – інноваційна компанія по розробці та впровадженні ефективних ІТ-рішень. Ключова експертиза компанії зосереджена в наступних напрямках: агропромисловість, транспорт та логістика, електронна комерція, системи бронювання та електронні квитки, рітейл та товари швидкого вжитку, маркетинг та реклама.

[bvblogic] створює прогресивне програмне забезпечення, з використанням проривних технологій та інтелектуальних підходів Data Science, Artificial Intelligence, Deep Learning, Machine Learning.

Розпочавши свою діяльність у 2008 році з малої команди розробників, [bvblogic] виросли у велику компанію, якій довіряють понад 500 клієнтів з усього світу. За цей час успішно реалізовано більше 800 проектів у різноманітних технологічних сферах та галузях економіки.

Компанія прагне будувати довгострокові, чесні та дружні відносини з клієнтами та партнерами, гарантуючи їм високу якість послуг та професіоналізм у роботі.

[bvblogic] має центри розробки в Україні: Івано-Франківськ, Тернопіль, Суми та Чернівці.
Відділи продаж та бізнес-представництва [bvblogic] локалізуються в Україні (Івано-Франківськ, Київ), Польщі (Познань, Гданськ), США (Х'юстон) та Великобританії (Манчестер).

27 Nerds -  місцева компанія, яка пропонує першокласне програмне забезпечення та дизайнерські рішення для кіберспорту.

27 Nerds була заснована в 2019 році командою професіоналів з технологій з України, які спеціалізуються на кіберспорті.

Як агентство рішень для кіберспорту, 27 Nerds пропонує консультації, проектування та впровадження нестандартних рішень, які допомагають компаніям оптимізувати свої стратегії в галузі кіберспорту.

Команда обробляє широкий спектр специфічних запитів щодо кіберспорту:
● Рішення для мовлення та потокової передачі;
● Аналіз даних;
● Розробка програмних рішень;
● Візуальний дизайн та брендинг.

Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda