IT Cluster news

Рада Представників обрала нове керівництво Асоціації “IT Ukraine”

16 грудня відбулись Загальні збори учасників Асоціації “IT Ukraine”, на яких вони обрали нове керівництво, обговорили вектори розвитку на 2021 рік та підбили підсумки роботи у 2020-му.

Новообраним Президентом Асоціації став Віталій Седлер, CEO та співзасновник української сервісної компанії Intellias. На посаді Президента “IT Ukraine” Віталій Седлер планує посилювати міжнародну співпрацю, сприяти впровадженню системних змін в IT-освіті та активно залучати нових членів до Асоціації.

"ІТ індустрія України пройшла довгий шлях розвитку. Сьогодні тут працює понад 200 тисяч розробників, декілька тисяч ІТ компаній та розвиваються профільні спільноти. Я дуже радий очолити Асоціацію “IT Ukraine”, яка є найбільшим об’єднанням компаній-розробників програмного забезпечення в Україні. Зі свого боку, готовий докласти максимум зусиль для розвитку ІТ ринку та працювати з широким колом партнерів для подолання викликів, з якими стикається індустрія. Ми маємо амбітні цілі, які я впевнений, нам вдасться реалізувати", - розповів Віталій Седлер, Президент Асоціації “IT Ukraine”, СEO Intellias.

Захід відбувся у форматі offline для ключових спікерів та online для більшості учасників. Методом online-голосування вони обрали Президента та Віце-президентів Асоціації “IT Ukraine”. Віце-президентами Асоціації “IT Ukraine” стали:

  • Віце-президент з фінансово-правових питань: Дмитро Овчаренко, CEO Alcor;
  • Віце-президент з освітніх питань: Максим Почебут, керівник освітніх програм в EPAM Ukraine;
  • Віце-президент по роботі з малим та середнім бізнесом: Сем Шевах, Генеральний директор, SBTech;
  • Віце-президент з міжнародного співробітництва: Наталія Митрофанова, Директор з зовнішніх зв’язків та стратегічного партнерства Wirex.


Згідно Статуту Асоціації “IT Ukraine”, Президент обирається зі складу новообраної Ради Представників. Рада Представників на 2021 рік налічує 13 учасників, які представляють інтереси компаній різного масштабу. Попередні 2 терміни, у 2019 та 2020 рр. президентом Асоціації “IT Ukraine” був Тарас Кицмей — співзасновник та член Ради директорів SoftServe.
Новини ІТ сфери
Made on
Tilda