IT Cluster news

БОРОТЬБА НА КІБЕР ФРОНТІ ТРИВАЄ

З перших днів війни українські фахівці у ІТ-галузі почали активно використовувати технології для опору і протидії російській пропаганді. Виключенням не стали і прикарпатські ІТ-компанії.

ІТ-фахівці розповідають, що протягом перших 48 годин після вторгнення було створено десятки, якщо не сотні, ініціатив від так званої ІТ-армії.

Війна внесла корективи і в буденну роботу ІТ-спеціалістів. Зараз одні компанії переходять у військовий режим роботи, а інші намагаються продовжити вести справи, бо саме так можуть фінансувати свої операції, платити зарплати і сплачувати податки.

Івано-Франківські ІТ-компанії приймають своїх колег з тих областей, де тривають активні бойові дії, надають їм житло та забезпечують робочими місцями.

Днями відбулась зустріч членів правління Кластера з Світланою Онищук - головою Івано-Франківської ОДА, під час якої обговорили нагальні проблеми та виклики, які постають перед ІТ-спільнотою.

Нам вкрай необхідно тримати оборону на всіх фронтах, зокрема й інформаційному. Індустрія технологій відіграє зараз важливу роль, і ця роль стане ще більшою під час відбудови країни після війни.
Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda