IT Cluster news

Нова програма перепідготовки у ІТ сфері

Івано-Франківський ІТ Кластер долучиться програми перепідготовки у сфері ІТ для учасників АТО/ООС та членів їх сімей.


У травні досягнуто домовленостей з Президентом Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Володимиром Рубцовим щодо відкриття нової програми перепідготовки базі  Івано-Франківського ІТ Кластера  спільно зІвано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Зустріч відбулася у рамках конференції «Міжнародне співробітництво у вирішенні проблеми соціальної і професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в Україні» (м. Київ).


Програма ефективно реалізується в Україні вже більше ніж16 років і на сьогоднішній день є наймасштабнішою з огляду на її географію та кількість учасників, які пройшли перепідготовку, і комплексною за змістом (професійна перепідготовка, психологічна адаптація, правова адаптація, сприяння у працевлаштуванні).


Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин.


В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda