IT Cluster news

DEVCHATA #24: IT & ПСИХОТЕРАПІЯ. ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ І КОЛЕГАМ З ТРИВОГОЮ ТА ВИГОРАННЯМ

Тривога заважає зосередитись, а конфлікти з родиною чи колегами вибивають з колії. Бувало таке? А чи знайоме відчуття, ніби тягнеш великий мішок проблем, притрушений тривогою? І незрозуміло, що робити у такій ситуації: пити заспокійливе, звернутись до психотерапевта чи просто взяти відпустку. Хоча…

Давайте спробуємо розібратись! 28 вересня DEVCHATA запрошують тебе на затишну зустріч, щоб разом з психологинею Анною Шийчук обговорити нагальні питання:
  • Коли варто звернутись до психотерапевта.
  • Як обрати спеціаліста, а куди і до кого ходити не варто.
  • Коли ефективна самодопомога, і якою вона має бути.
  • Чи є сенс IT-компанії наймати штатного психотерапевта.

Анна — психологиня і психотерапевтка з дев’ятирічним досвідом приватної практики. Крім того вона — засновниця онлайн-клініки психотерапії, де можна проконсультуватися з питань стресу, професійного вигорання, психосоматики, ПТСР тощо. Анна Шийчук є авторкою програм і подкасту «Хтознаяк» на Urban Space Radio, де вона розповідає про емоційний інтелект в житті та на роботі, влашуває в ефірі обговорення з колегами-психотерапевтами.

Модеруватиме зустріч незмінна Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Frontend-розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy і засновниця Happy Project. Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Зустрічаємось онлайн 28 вересня, з 18:00 до 19:00.
Участь безкоштовна, просто зареєструйтесь - тут 💙

***
Нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки і дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про tech-індустрію, діляться професійним і особистим досвідом.

Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок?
Надсилай їх команді:
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

Чекаємо на зустріч!
Новини партнерів
Made on
Tilda