IT Cluster news

Позиція SoftServe щодо кібератаки на компанію

Компанія SoftServe на своїй офіційній сторінці у Facebook опублікувала свою позицію щодо кібератаки, що трапилася 1 вересня 2020 року.


Подаємо інформацію мовою оригіналу:

Як ми вже повідомляли раніше, у вівторок,, 1 вересня, SoftServe зазнав інциденту з кібербезпеки. Це була складна, багатокрокова та таргетована атака проти нашої компанії. У результаті якої було пошкоджено поштовий сервер компанії, виведено з ладу низку корпоративних сервісів, скомпрометовано внутрішній файловий сервер. Зловмисникам вдалося скачати фрагменти різної інформації, яку, з метою тиску на компанію, вони виклали у відкритий доступ. Фрагменти даних, що дотепер були опубліковані, є результатом однієї атаки, а не нового витоку даних.

Ми очікуємо, що нові дані знову можуть бути опубліковані і готові до цього. Подібні дії зловмисників, а також різного роду провокації та розповсюдження фейків для нагнітання ситуації – поширена тактика у хакерських атаках. Як зазначалося раніше, SoftServe вдалося локалізувати атаку упродовж кількох годин після нападу і наша команда швидко відновила роботу корпоративних систем, які функціонують у звичному режимі.

Упродовж попередніх років SoftServe мігрував усі ключові корпоративні системи у добре захищені хмарні платформи низки світових провайдерів. Жодна з цих систем не постраждала. Ми залучили зовнішню компанію – одного з провідних світових експертів з кібербезпеки для проведення комплексного незалежного розслідування цього інциденту, яке буде завершене найближчим часом.

SoftServe працює з глобальними клієнтами, тож ми усвідомлюємо, що можемо стати об’єктом для кібератак. Ми приділяємо надзвичайно велику увагу інформаційній безпеці, та на жаль від загрози таких таргетованих і детально зрежисованих нападів не захищена жодна компанія нашого масштабу.

У цій, як і будь-якій іншій ситуації, безпека наших клієнтів і працівників залишається нашим пріоритетом. Ми розуміємо, якими можуть бути наслідки атаки для наших теперішніх та колишніх співробітників і клієнтів, та активно комунікуємо з ними. Ми забезпечуємо і продовжимо забезпечувати кожного, хто постраждав через атаку технічною, юридичною, фінансовою та іншою допомогою.

“Попри інцидент, ми працюємо в нормальному режимі і маємо чіткий план ліквідації його наслідків. Я хочу подякувати усім нашим клієнтам, партнерам і друзям за підтримку упродовж кількох останніх тижнів. Та особливо я хочу подякувати усім софтсервівцям, які у цей непростий для компанії момент ще більше згуртувалися, як ми завжди робимо у часи викликів. Для SoftServe це визначальний момент, який проявляє нашу культуру – йти назустріч випробуванням і щоразу виходити з них сильнішими” – коментує ситуацію Ярослав Любінець, співзасновник та голова Ради директорів у SoftServe.
Новини ІТ сфери
Made on
Tilda