IT Cluster news

AVENGA З УКРАЇНЦЯМИ ТА УКРАЇНСЬКОЮ АРМІЄЮ!

Як тільки почалася широкомастабна війна, наша компанія зібрала грошову допомогу армії у розмірі 2,4 млн гривень. Згодом ми перерахували у фонд Повернись живим ще 50 000 євро.  Авенга щодня надає силам територіальної оборони необхідну комп'ютерну техніку. Особливо гостра потреба була в ноутбуках. Як тільки почали створюватися перші штаби тро, нам надіслали листи з проханням забезпечити чим можемо і ми вже передали 15 ноутбуків, 2 принтера, 9 моніторів, та іншу компютерну техніку (мишки, клавіатури, продовжувачі). Також, для хлопців на передовій, ми надіслали павербенки та бафи.

Наші спеціалісти активно залучені до війни на ІТ фронті та працюють в рядах кібервійськ.

Крім цього наші спеціалісти у різних містах долучаються до волонтерських ініціатив: збір гуманітарної допомоги, в‘язання маскувальних сіток, допомога в евакуації біженців. В компанії створено спеціальну волонтерську платформу, де наші колеги координують свої зусилля в організації поставок військовим та допомозі тимчасовим переселенцям.

Офіси компанії на заході України переобладнані для прийому наших спеціалістів з сім’ями з регіонів, де проходять активні бойові дії.

Для частини колег, в Карпатах спеціально обладнані локації для життя і безперебійної роботи.

Також компанія організувала релокацію до Польщі та інших країн для жінок та дітей. Так як Avenga міжнародна компанія, наші офіси в Польщі та Німеччині постійно приймають у себе українських колег та активно організовують поставки гуманітарної допомоги в Україну.

Ми забезпечили для авенгівців та їхніх сімей можливість індивідуальних підтримуючих консультацій з психологом та провели вебінар для батьків: «як поводити себе з дітьми під час війни». Також провели лекцію «Психологія воєнного часу».

Щоб мінімізувати ризики втрати зв’язку, компанія закупила обладнання Starlink. Це допоможе безерпебійно продовжувати авенгівцям свою роботу, підтримуючи економіку України.

Avenga продовжує працювати, боротися пліч-о-пліч з усім українським народом за цінності свободи і незалежну українську державу, піклуючись про кожного, хто потребує підтримки та допомоги в цей непростий час.

Разом до перемоги!
Новини партнерів
Made on
Tilda