IT Cluster news

SoftServe став офіційним торговим представником Google Cloud у Великобританії та Ірландії

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, лідер з цифрового консалтингу та розробки технологічних рішень та прем'єр-партнер Google Cloud, стала офіційним торговим представником Google Cloud у Великобританії та Ірландії.

У цьому статусі SoftServe підтримуватиме комплексну імплементацію та управління рішеннями Google Cloud, від розробки додатків до контролю витрат, супроводжуючи клієнтів з Великобританії та Ірландії через складний ландшафт управління хмарними ресурсами. SoftServe планує у подальшому розширювати роботу у статусі офіційного торгового представника Google Cloud й в інші регіони присутності.

«Google Cloud є одним з наших ключових партнерів упродовж багатьох років. За цей час SoftServe побудував потужну внутрішню команду експертів та здобув величезний досвід, що дозволило нам досягнути найвищого партнерського статусу у мережі GCP. Новий рівень нашого партнерства - це наступний крок у поглибленні нашої співпраці та можливість для стрімкого розширення клієнтського портфоліо SoftServe у регіоні – наголошує Володимир Семенишин, Executive Vice president EMEA & Global financial services у SoftServe – Це надзвичайне досягнення стало можливим завдяки фантастичній роботі команди SoftServe, що зібрала найкращих фахівців індустрії. Серед наших експертів є ті, що входять до так званої вищої ліги розробників та мають статус TOP Certified GCP Fellow (25 cloud architects worldwide)».

На сьогодні у SoftServe одна з найвищих експертиз у застосунку інструментів Google Cloud для низки індустрій. Компанія має спеціалізацію у Cloud Migration, Infrastructure, Machine Learning, IoT, Data Analytics, та Security. SoftServe реалізував вже понад 150 проектів у цьому напрямку, та має доступ до широкого інструментарію та бази знань Google Cloud, що налічує понад 430 ресурсів. У SoftServe працює понад 330 сертифікованих експертів, і лише у 2020 році близько 100 розробників SoftServe поповнили лави сертифікованих експертів у Google Cloud.
Новини партнерів
Made on
Tilda