IT Cluster news

У квітні до Івано-Франківського ІТ Кластера доєднався ще один учасник - ІТ компанія "Global IT Support"У квітні до Івано-Франківського ІТ Кластера доєднався ще один учасник — ІТ компанія "Global IT Support", яка має офіс в Івано-Франківську та Чернівцях.

Меморандум про співпрацю та партнерство підписали Ірина Дарвай, виконавча директорка  ГО "Івано-Франківський ІТ Кластер" та Катерина Чернишевська, виконавча директорка компанії "Global IT Support".

GISUA - аутстаффінгова компанія, яка надає людські ресурси клієнтам по всій Європі, США та Канаді та знаходиться на ринку більше 17 років.

"Наша культура базується на відкритому та корисному спілкуванні, ми дбаємо про кожного окремого співробітника, постійно розвиваємося та розширюємося, тому наша команда у Івано-Франківську помітно виросла і продовжує це робити.
Вступ до ІТ кластеру є важливим кроком для нас, бо дозволяє розширювати  зв'язки з іншими компаніями та локальними бізнесами, розвивати бренд нашої компанії на IT - ринку Івано-Франківська та обмінюватися  досвідом з іншими компаніями.
Дуже сподіваємося на відкритий діалог з учасниками ІТ кластеру,  створення комфортного та вигідного для всіх середовища, збереження цінних кадрів і розвитку та укріплення місцевого ІТ ком'юніті. Ми відкриті для всього нового, повні ідей та будемо раді ними ділитися.
Раді стати частиною об'єднання та сподіваємося на довгу й плідну для всіх співпрацю!" - розповідає Дарина Тішкова, HR specialist компанії.

Вітаємо нових учасників та радіємо розвитку ІТ спільноти міста!
Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda