IT Cluster news

Перекази SWIFT з Польщі за 5 хвилин

Кредобанк пришвидшує отримання переказів на рахунки за системою SWIFT з Польщі.

Відтепер перекази через систему SWIFT з Польщі в Україну на рахунки фізичних осіб у Кредобанку в іноземній валюті, здійснені з рахунків у банку PKO Bank Polski, зараховуються автоматично протягом 5 хвилин, замість 3-5 робочих днів.
Тож, якщо маєте друзів, родичів у Польщі. Або ж самі хочете перекинути з сусідньої країни кошти на рахунок в Кредобанку – тепер це значно швидше.

«Кредобанк постійно працює над розвитком можливостей міжнародних переказів для клієнтів. Донедавна швидкі перекази коштів між Україною та Польщею були доступні лише для бізнес-клієнтів, тепер ж цю можливість поширено на всіх клієнтів банку. У 2021 році банк планує розширити можливості дистанційного і оперативного отримання банківських послуг для всіх клієнтів», — говорить заступник голови правління АТ «Кредобанк» Олег Нога.

Зверніть увагу на правильність заповнення реквізитів при переказі через систему SWIFT. Саме у випадку, коли все вірно заповнено, ваші кошти блискавично «прилетять» на рахунок в Кредобанку. Швидкий переказ діє з рахунків польського PKO Bank Polski.

PKO Bank Polski – один з найбільших банків у Польщі, головний акціонер та власник Кредобанку. Володіє мережею у понад 1200 відділень по всій території Польщі, більше 3100 банкоматів та обслуговує 10,7 мільйонів клієнтів. При наявності рахунку Zotówka (який ви можете відкрити онлайн) від Кредобанку у вас є змога знімати готівку з банкоматів PKO BP та розраховуватись в магазинах без зайвих комісій.

Українсько-польський сегмент є одним із ключових напрямків роботи Кредобанку. Так, наприклад, для підтримки діяльності українсько-польських підприємств у банку працює окремий Центр розвитку українсько-польського бізнесу. Крім швидких переказів, банк пропонує бізнес-клієнтам, які мають бізнес-відносини з Польщею або займаються експортно-імпортними операціями, спеціальний тарифний пакет «Українсько-польський бізнес», допомогу у відкритті рахунків у PKO Bank Polski, зручне рішення міжнародних переказів для масових виплат, а також фінансування торгівельних операцій.
Новини партнерів
Made on
Tilda