IT Cluster news

Виклики, адаптація, плани на майбутнє: короткі підсумки 2020 року від учасників ІТ Кластера

Кінець року – хороший час, щоб підводити підсумки, ділитися досягненнями та планами на майбутнє. Ми поспілкувалися з представниками компаній, учасників ІТ Кластера, про цьогорічні виклики, нові реалії та цілі на наступний рік.

Іван Дячишин, Володимир Якубовський, Іван Колодій та Денис Бабинський говорили про цьогорічні виклики, адаптацію до нових карантинних умов та прогнози на майбутнє.

Про 2020 рік
Іван Дячишин, співзасновник ІТ конференції «IT Rally»
2020 рік став першим з 2009, коли не було жодної великої ІТ конференції у Івано-Франківську. Непростий рік, коли події в процесі підготовки зупиняли, пробували переносити на пізню весну, осінь – і тепер сподіваємося, що можна буде провести конференції IT Rally восени 2021 року.

Володимир Якубовський, Delivery Manager / Head of Development Center компанії «Perfectial»
Минулий рік запам'ятався, в першу чергу, карколомністю. На початку року все було радісно і оптимістично. Потім період цілковитого незнання та очікування, що все швидко мине та повернеться до попереднього стану. За цим – період усвідомлення, що "цей дощ на довго" і потрібно якось трансформуватися. Та, зрештою, період становлення – коли вже навчились працювати в цих умовах та усвідомили, що так як було, вже не буде ніколи. До здобутків нашої компанії я можу віднести те, що ми пройшли період "турбулентності" з мінімальними втратами та до кінця року навіть збільшили чисельність працівників.

Іван Колодій, CTO у компанії «TenantCloud»
2020 запам’ятався переходом на ремоут через Covid-19. Ми повністю перейшли на «home office» ще в березні і тільки нещодавно відкрили офіс для бажаючих працювати саме в офісі. Здобутки – те, що наш «velocity» практично зберігся, незважаючи на ускладнення в комунікації.

Денис Бабинський, регіональний адміністратор Івано-Франківського офісу компанії «Avenga»
2020 рік дуже відрізняється від усіх попередніх. Коронакриза створила умови в яких ІТ компанії зіткнулися з необхідністю переформатовувати, а іноді і оптимізовувати свій бізнес. Я щасливий сказати, що компанія «Avenga» впоралась з викликами цього року, ми не тільки зберегли нашу команду, а й суттєво виросли і розширили наш клієнтський портфель.
В цьому році нам вдалося продовжувати розвиватися та навчати інших. Для прикладу, ми провели в Івано-Франківську «iOS Dev School», де підготували спеціалістів в напрямку мобільної розробки. Для нас цей рік особливий ще й тим, що це перший рік нового бренду компанії. «Avenga» успішно його відзначила, посівши перше місце в рейтингу «CRM consultants» від «Clutch».

Про цьогорічні виклики та їх подолання

І.Д.: Єдиний виклик, який ми не змогли подолати – уникання соціальних контактів для запобігання розповсюдження Covid-2019. Фактично ми змушені були зупинити офлайн конференції. Зараз чекаємо покращення ситуації.

В.Я.: Основні виклики були пов'язані з пандемією. В умовах невизначеності, деякі клієнти почали різко скорочувати видатки, в тому числі і на розробку програмного забезпечення.
Для нас, це проявилось у вигляді скорочення команд або зниження цін для клієнтів. Обидва ці сценарії збільшували фінансове навантаження на компанію, тому ми вжили заходи, які допомогли нам пройти цей період з мінімальними втратами.

І.К.: Основний виклик – перейти в повний ремоут, але ми були готові до цього. В нас всі працівники забезпечені лептопами – це наш корпоративний стандарт. Також ми практикували «роботу з дому» декілька разів на місяць, ще в докарантинні роки. Відповідно перехід не був складний технічно, а більше емоційно, оскільки робоча атмосфера була замінена на тривогу та ізоляцію.

Д.Б.: Першим пріоритетом було вберегти здоров’я наших працівників та залишитися ефективними. Завдяки вдалим менеджерським рішенням і високій самоорганізації, ми успішно перебудувалися на модель роботи з дому і забезпечили хороший соціальний захист для наших працівників.
Компанія розуміла також свою соціальну відповідальність. Нам вдалося підтримати чимало благодійних ініціатив і допомогти тим, хто в першу чергу цього потребує: медикам, дітям-сиротам та людям інфікованим Covid-19.

Про зміни на місцевому ІТ ринку в 2020

І.Д.: Змін дуже багато, але не всі зараз можна повноцінно оцінити (бо вони й досі в процесі). Загальний фон дуже позитивний. ІТ-галузь росте та розвивається, вона стійко витримала локдауни та швидко адаптувалася до реалій віддаленої роботи. Під кінець року дуже сильно зріс потік замовлень, нових клієнтів та нових проектів. Поточні реалії зумовлюють більший попит на ІТ рішення. Зросла також конкуренція на ринку праці, було встановлено ряд нових рекордів за кількістю відкритих вакансій.
Віддалена робота відкрила безліч нових можливостей працевлаштування: тепер ІТ компаніям нема потреби відкривати регіональні офіси, а айтішникам не обов’язково переїжджати у Івано-Франківськ, щоб працевлаштуватися в місцевих компаніях.

В.Я.: Зміни у місцевому ринку ІТ цілковито корелюють зі змінами на глобальному ринку, це проявляється в:
• лояльності та заохоченні роботи з дому;
• деверсифікації ризиків шляхом залучення клієнтів з різних бізнес доменів та географічно розосереджених;
• покращенні фінансової культури компаній.

І.К.: В 2020 році не було багато активностей, так як всі були сконцентровані на вирішенні інших проблем. Єдине, що приємно – спільна боротьба з Covid19. Багато ІТ компаній та працівників з ІТ-галузі долучались до волонтерства, робили грошові внески, щоб допомогти нашим медичним закладам.

Д.Б.: В Івано-Франківську живуть талановиті і працьовиті люди, тому з ринком все буде добре. З викликами цього року якісь компанії справились краще, а якісь трохи гірше. Здебільшого, це пов’язано з тим, як справляються з викликами наші клієнти та з ефективністю внутрішнього менеджменту. Проте, практика показує, що здебільшого компанії адаптовуються до нових умов і показують позитивну динаміку.

Про перспективи ІТ сфери в 2021

І.Д.: Перспективи розвитку ІТ сфери дуже багатообіцяючі. Тренди показують збільшення попиту на розробку програмного забезпечення у 2021. Ймовірно найбільш актуальними напрямками будуть: Front End та Mobile розробка, AQA, DevOps.

В.Я.: На мою думку, ІТ сфера добре пройшла цей важкий період, не відбулось суттєвого просідання, тому і перспективи досить хороші, оскільки весь світ навчився вести бізнес в умовах пандемії, як наслідок, попит на ІТ послуги не повинен зменшуватись, а тільки збільшуватись.
Щодо актуальності напрямів, очевидні фаворити це, в першу чергу, охорона здоров'я та освіта, там зараз "бум" (хоча після насичення ринку варто очікувати і сповільнення динаміки або й спаду). Решта, сильно залежить від здатності бізнесу адаптуватися до нових умов, тому, тут я б радив більш індивідуальний підхід.

І.К.: З активним переходом в онлайн перспективи ІТ-галузі тільки зростають. Все більше галузей заходять в онлайн, особливо edtech, healthcare, delivery та інші. Щодо спеціалізацій, то вважаю, що Data Science одним із найперспективніших. Все просто. Даних стає все більше і більше. Дані – це нафта ХХІ століття і той хто вміє з нафти “отримувати бензин” буде корисним в ближчі десятки років.

Д.Б.: Коронакриза обумовлює ще інтенсивніший перехід бізнесу в онлайн. А це, безумовно, створює можливості і розширює потребу в розвитку ІТ індустрії. Формат роботи з дому, який практикують більшість гравців ринку, також створює нові можливості.
Наприклад, компанії стають менш прив’язаними до локацій і можуть наймати на роботу працівників з інших міст. Водночас, робота з дому обумовлює і нові ризики. В ІТ культурі важливе місце займає неформальне спілкування. І HR департаментам компаній необхідно шукати і вибудовувати нові способи підтримки та мотивації працівників і команд.

Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda