IT Cluster news

Intellias та Київстар оголосили про початок стратегічної співпраці

Найбільший в Україні оператор телекомунікацій Київстар та провідний український провайдер комплексного програмного забезпечення Intellias оголосили про початок довгострокової співпраці.

Команда з більш ніж 30-ти інженерів Intellias розпочала роботу над проєктом для Київстар. Розробники займатимуться підтримкою і розвитком систем, що обслуговують важливі бізнес-функції замовника. Завдяки глибокій експертизі Intellias в таких галузях, як ERM, CRM та Big Data, спеціалісти компанії допоможуть Київстар зробити значущий стрибок в розбудові і розвитку інноваційного технологічного стека. Проєкт дозволить оптимізувати витрати та підвищити ефективність бізнес-процесів мобільного оператора. Проєкт передбачає збільшення команди щонайменше вдвічі у найближчі кілька років.

«Ми раді розпочати стратегічну співпрацю з лідером українського телеком-ринку і прискорити цифрову трансформацію нашого клієнта, – зазначив Віталій Седлер, CEО та співзасновник Intellias. – Телекомунікаційні технології є одним із стратегічних напрямів нашого бізнесу, де ми маємо велику міжнародну експертизу. Завдяки співпраці з Київстар, у нас є особливо цінна можливість використовувати наші знання і досвід на українському ринку, нарощуючи його конкуренту перевагу».

Окрім підписання договору про комплексне обслуговування (managed service agreement) компанія Intellias набула статусу преферентного сервіс-провайдера для Київстар і буде долучатися до співпраці над наступними розробками та введенням в експлуатацію нових систем та сервісів.

«Тема технологічного авторитету в телеком-галузі України активно обговорюється в Київстар, тому питання цифрової трансформації компанії не може лишатися поза увагою, – додає Андрій Жуковський, директор з інформаційних технологій Київстар. Основна мета такої трансформації – забезпечити можливості виводу на ринок інноваційних продуктів, що відповідають найсучаснішим вимогам клієнтів. Безперечно, розвиток системи обслуговування клієнтів та систем обробки великих даних є одними з базових вимог для Київстар. Завдяки тісній співпраці із такими досвідченими гравцями IT ринку, як Intellias, дозволить нам вийти на якісно новий рівень забезпечення потреб нашого клієнта».


Intellias має досвід системної роботи з телекомунікаційними компаніями: міжнародними операторами зв’язку, B/OSS постачальниками та іншими представниками індустрії. Компанія реалізувала низку проєктів, пов’язаних з оцифруванням бізнес-процесів, створенням операційних мережевих систем, міграції на хмарні технології. Intellias також має напрацювання в напрямі білінгових і монетизаційних систем, когнітивних систем для телеком-операторів (аналітика даних, датаscience, AI), послуг з побудови мереж хмарного дата-центру, програмних комутаторів та VoIP рішень для бізнесу.
Новини партнерів
Made on
Tilda