IT Cluster news

INTELLIAS ВІДКРИВАЄ РОЗРОБНИЦЬКИЙ ЦЕНТР У СЕРБІЇ

Навесні 2022 року компанія відкриє розробницький центр у Сербії. Він стане другим delivery-офісом Intellias за межами України. До кінця 2022 року планується найняти понад 60 інженерів та інженерок, які працюють з технологіями Embedded, Java, Mobile, IoT та іншими. Команди нового центру будуть залучені до роботи над довготривалими проєктами компанії у таких індустріях, як Automotive, Telecom, FinTech, Digital тощо. Intellias вже шукає Java розробників у Сербії.  

«Сербія має досить великий ІТ потенціал. Технічні спеціальності лідирують серед освітніх напрямів, які найчастіше обирає місцева молодь. Відкриття розробницького центру в Сербії надасть нам додаткову можливість залучати до команди інженерів та інженерок, а також стати ближчими до наших європейських клієнтів. Intellias відомий своєю потужною екпертизою у створенні програмних рішень для автомобільної індустрії, тому ми сподіваємося підсилити наші автомотів-команди талановитими місцевими розробниками», – коментує Віталій Седлер, CEO та співзасновник компанії Intellias. 

Сербський офіс знаходитися у місті Новий Сад, другому за величиною місті Сербії, у якому активно розвивається IT спільнота. Розробницький центр Intellias відкриється в неофіційному ІТ кампусі, розташованому недалеко від Дунаю та центру міста. Він, як і інші офіси компанії, працюватиме за принципом «smart comfort»: просторі робочі зони, зручні кімнати для нарад та зустрічей, а також велика тераса − усе, щоб робота спеціалістів була комфортною. 

ІТ сектор швидко розвивається в Сербії загалом та у Новому Саді зокрема. Тому відкриття нового розробницького центру у Сербії – це доволі логічне рішення. Особливо беручи до уваги той факт, що чимало ключових гравців індустрії автомотів – однієї з найголовніших у портфоліо Intellias – розташовані в Новому Саді. Наші амбітні плани також підкріплюються потужною ІТ освітою та культурою в країні. Факультет технічних наук та Університет Нового Саду готують багато талановитих інженерів, яких ми плануємо долучити до інноваційних проєктів Intellias”, – додає Павло Лапшов, Delivery Director  and Site Manager in Serbia в Intellias. 

Перший розробницький центр Intellias за межами України було відкрито в Польщі у 2019 році. Загалом компанія має вже 8 розробницьких центрів, шість із яких розташовані в Україні – у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Дніпрі. За 2021 рік команда Intellias зросла на 70% і продовжує розширювати географію своєї присутності в новому році. 

Новини партнерів
Made on
Tilda