IT Cluster news

ПРОЄКТ «НОРВЕГІЯ – УКРАЇНА» (NUPASS) ЯК МОДЕЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ АДАПТАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ. ПЕРСПЕКТИВА ІНТЕГРАЦІЇ ДО ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

У Києві 29-30 листопада пройшов Міжнародний симпозіум «Проєкт «Норвегія – Україна» (NUPASS) як модель соціальної та професійної адаптації ветеранів. Перспектива інтеграції до державної системи України». 

Участь в симпозіумі взяла і виконавча директорка ГО "Івано-Франківський ІТ Кластер" - Ірина Дарвай

Метою заходу було обговорення результатів співпраці Міжнародного фонду соціальної адаптації, партнерів та виконавців проєкту NUPASS, Міністерства у справах ветеранів України, міжнародних організацій щодо інтеграції моделі соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей в державну систему України.

Основними завданнями симпозіуму були: підвищення кваліфікації співробітників громадських організацій, регіональних представників Міністерства у справах ветеранів України та місцевої влади в питаннях професійної та соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та членів їхніх сімей і січей загиблих; професійна перепідготовка військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх сімей і сімей загиблих; соціальна адаптація військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх сімей і сімей загиблих, а також сприяння в їхньому працевлаштуванні.

Під час заходу домовилися про продовження проєкту і у весняному семестрі 2022.
Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda