IT Cluster news

SoftServe передали апарат ШВЛ в Івано-Франківську лікарню

Компанія SoftServe, яка є учасником Івано-Франківський ІТ кластер, передали в міську дитячу клінічну лікарню апарат ШВЛ моделі Oricare V8600, який буде використовуватись для допомоги діткам, а якщо буде дуже критична потреба - то і для боротьби з COVID-19.

Про це повідомив Delivery Center Director компанії SoftServe в Івано-Франківську Любомир Ходак.

"Усі зусилля держави і волонтерів, загалом, сфокусовані навколо проблеми з COVID-19 і значно менше приділяється уваги до проблем, які стосуються інших захворювань.
Міська дитяча клінічна лікарня дуже потребує сучасного обладнання, оскільки тут лікуються діти з міста та області віком від 1 місяця з легеневими хворобами.
Ми придбали новітній ШВЛ моделі Oricare V8600 і передали в міську дитячу клінічну лікарню, який буде використовуватись для допомоги діткам а якщо буде дуже критична потреба - то і для боротьби з COVID-19.
Висловлюю щиру подяку лікарям, які в часи пандемії працюють в таких складних умовах, нашому фонду "Відкриті очі", який незважаючи на всі перепони, доставив у Івано-Франківськ допомогу, нашим волонтерам з SoftServe, які активно долучились до даної ініціативи та Антикризовому Фонду (Тепле Місто, Івано-Франківський ІТ кластер) за плідну працю у дослідженні потреб локальної медицини", - йдеться в дописі.
Новини ІТ Кластера
Made on
Tilda