Комунікація з владою
25 січня 2019 року було підписано Меморандум про співпрацю між ГО "Івано-Франківський ІТ Кластер" та міським виконавчим комітетом Івано-Франківська.
В рамках Меморандуму передбачено тісну співпрацю ІТ-сфери з міською радою, для створення максимально сприятливих умов розвитку ІТ в місті, залучення в Івано-Франківськ кваліфікованих спеціалістів, проведення масштабних ІТ-івентів, освітніх проектів для дітей та ще багато цікавого.
Заплановані спільні заходи на 2020 рік
Hour of Code
Організація візитів школярів в офіси ІТ компаній під час тижня інформатики в рамках міжнародної акції "Година коду". Відбувається щороку в перший тиждень грудня.
Стажування випускників
Організація стажування студентів та випускників місцевих навчальних закладів профільних спеціальностей в ІТ компаніях. Наразі є запити від ІФНТУНГу, ПНУ, КЕП.
PR IF city - IT city
Промоція місцевої ІТ спільноти та Івано-Франківська в ІТ середовищі за межами регіону.
Комунікація з зовнішнім середовищем
Спільні заходи з представниками інших бізнесів, спільнот, кластерів.
Office
Створення бази комерційних приміщень, які можуть бути потенційними офісами для ІТ компаній.
Ліцензійне ПЗ для шкіл
Закупівля ліцензійного програмного забезпечення для місцевих шкіл за зниженими цінами.
Спільні заходи, які вдалося реалізувати
Бізнес-сніданок з міським головою
12 грудня 2019 року відбувся традиційний бізнес-сніданок міського голови з представниками ІТ-сфери.
Обговорили багато цікавих ідей та проектів. Зокрема, проведення масштабних ІТ конференцій в Івано-Франківську, продовження конкурсу стартапів, допомога місцевим школам з ліцензійним ПЗ та комп'ютерною технікою.

RobotSprint 2019
23 березня 2019 року в Університету Короля Данила вперше у Івано-Франківську відбулися змагання трекових роботів, запрограмованих учнями старших класів загальноосвітніх шкіл міста Івано-Франківськ та області.
Заявки на участь подали команди шкіл з Івано-Франківська, Долини, Калуша, Коломиї та Угорників.
Розроблений, в межах проекту RoboSprint, робот, типу line follower, представляє собою модель автомобіля оснащеного мікроконтролером Arduino, сенсором лінії, сенсором старт/стоп, сервоприводом, що задає кут повороту передніх коліс, а також системою керування потужністю тягових коліс.
Робоча зустріч по проекту Smart Івано-Франківськ
17 грудня 2018 в офісі компанії Softserve IF відбулася робоча зустріч по проекту IvanoFrankivskSmartCity за участю міського голови Руслан Марцінків, голови Івано-Франківський ІТ кластер Lyubomyr Khodak, керівника Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк, виконавчого директора ІТ Кластера Maryana Ozorovych, директора інтернет-провайдера Netgroup. Cервісна мережа Igor Bilinskyy.
Під час зустрічі обговорили наявні в місті smart-сервіси, узгодили базовий план роботи по цьому проекту на 2019 рік
Бізнес-сніданок з міським головою
8 листопада 2018 року відбувся традиційний бізнес-сніданок міського голови з представниками ІТ-сфери.
Обговорили стан справ в ІТ галузі, проблеми з якими стикаються компанії в Івано-Франківську та шляхи їх вирішення.
Домовилися про реалізацію спільних проектів в 2019 році.
IV Міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство та перспектива»
Івано-Франківський ІТ кластер виступив партнером та учасником IV Міжнародного інвестиційно-економічного форуму «Партнерство та перспектива», що відбувся в Івано-Франківську 28 вересня 2018 року.
Галузь ІТ та новітніх технологій була та залишається серед лідерів економічного зростання. Це відзначив міський голова Руслан Марцінків на презентації Соціально-економічного розвитку міста Івано-Франківська. Зокрема, саме у сфері ІТ, інформатизації та технологій зареєстровано найбільше нових підприємців у 2018 році.
Що вкотре підтведжує: Івано-Франківськ - місто, комфортне для ІТ.
Smart Івано-Франківськ
Івано-Франківський ІТ Кластер долучився до обговорення муніципального проекту "Smart Івано-Франківськ".
Круглий стіл був організований Управлінням інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.
Представники влади, громадськості та бізнесу разом міркували, як максимально ефективно поєднати всі електронні сервіси, які вже діють в місті та які планують запустити в єдиний проект "Розумний Івано-Франківськ".
Своїм досвідом в напрямку "Smart City" поділилися представники з Києва та Дрогобича, де цей проект вже ефективно впроваджується.
Made on
Tilda